LINGUAGGI ARTISTICI

LINGUAGGI ARTISTICI2018-10-16T18:16:08+00:00

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisci elit, sed eiusmod tempor incidunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrum exercitationem ullam corporis suscipit laboriosam, nisi ut aliquid ex ea commodi consequatur.

TEATRO

Anfelli Daria

Drammaturgia Teatrale
Teatro d’improvvisazione
Ricerca/Espressione corporea
Teatro d’animazione

Mail: daria.anfe@gmail.com
Telefono: 3470419658

Bossi Argentina

Drammaturgia Teatrale
Teatro d’animazione

Mail: argentina.b@gmail.com
Telefono: 3474968084

Gutierrez Garcia Ana

Drammaturgia Teatrale

Mail: ananyx@hotmail.com
Telefono: 3470787292

Masotti Andrea

Drammaturgia Teatrale
Teatro di Figura
Teatro d’improvvisazione
Ricerca/Espressione corporea
Teatro d’animazione
Burattini e marionette

Mail: andre.masotti@gmail.com
Telefono: 3400038922

Merlo Elena

Drammaturgia Teatrale
Teatro di figura
Teatro d’improvvisazione
Teatro d’animazione
Commedia dell’arte

Mail: elenamerlo@elenamerlo.it
Telefono: 3402771998

Sfragara Rosanna

Drammaturgia Teatrale
Teatro d’improvvisazione
Ricerca/Espressione corporea

Mail: rsfragara@libero.it
Telefono: 3482688512

Bigardi Valeria

Teatro di figura
Teatro d’improvvisazione
Ricerca/Espressione corporea
Teatro d’animazione
Burattini e marionette

Mail: valeriabigardi@gmail.com
Telefono: 3337454437

Faccini Rachele

Teatro di figura
Ricerca/Espressione corporea
Musical

Mail: rechele18.91@gmail.com
Telefono: 3333466393

Fochesato Antonio

Teatro di figura
Teatro d’animazione
Burattini e marionette

Mail: antonio_62@libero.it
Telefono: 3334128297

Cittadini Mirco

Teatro d’improvvisazione

Mail: mircocittadini@aribandus.com
Telefono: 3471301991

Karsaiova Jana

Teatro d’improvvisazione

Mail: jana.karsaiova@gmail.com
Telefono: 3342205274

Lupi Chiara

Teatro d’improvvisazione

Mail: chiaralupi@aribandus.com
Telefono: 3208284208

Lupi Lorenzo

Teatro d’improvvisazione

Mail: lorenzolupi93@gmail.com
Telefono: 3484485348

Omar Issa Mariam

Teatro d’improvvisazione

Mail: mariam.omis@alice.it
Telefono: 3408167475

Prato Elena

Teatro d’improvvisazione

Mail: eleprato@hotmail.it
Telefono: 3207017391

Compostella Paola

Ricerca/Espressione corporea

Mail: bandi@doceducational.it
Telefono: 0454937360

Dilavello Isabella

Ricerca/Espressione corporea

Mail: isabella.dilavello@inwind.it
Telefono: 3200361744

Panetto Giorgia

Ricerca/Espressione corporea

Mail: info@diversamenteindanza.it
Telefono: 3334325501

Urcioli Giuliana

Ricerca/Espressione corporea

Mail: giuliana.u@gmail.com
Telefono: 3480615691

Antinori Alessia

Teatro d’animazione

Mail: alessia@zcc.it
Telefono: 3497452546

Formenti Federica

Teatro d’animazione

Mail: ass.kreattiva@gmail.com
Telefono: 3485831039

Tonini Chiara

Burattini e marionette

Mail: toninichiara@gmail.com
Telefono: 3287131975

ARTI VISIVE

Bigardi Valeria

Maschere e pupazzi

Mail: valeriabigardi@gmail.com
Telefono: 3337454437

Ferrari Saba

Maschere e pupazzi

Mail: ferrarisaba@yahoo.it
Telefono: 3470487751

Festi Sofia

Maschere e pupazzi

Mail: sofia.festi@gmail.com
Telefono: 3494650122

Masotti Andrea

Maschere e pupazzi

Mail: andrea.masotti@gmail.com
Telefono: 3400038922

Vesovic Mila

Maschere e pupazzi

Mail: milatajova@gmail.com
Telefono: 3409737382

MUSICA